Iğdır İl Jandarma Alay Komutanı Ulus Göreve Başladı

rr

Iğdır Jandarma Alay Komutanı J. Albay Erdem Yılmaz’ın başka yere atanması ile boşalan Iğdır İl Jandarma Komutanlığına Jandarma Albay Mustafa Ulus atanarak görevine başladı.

 

            İstanbul Jandarma bölge komutanlığından,  Iğdır İl Jandarma Alay Komutanlığına atanan             Albay Mustafa Ulus’u Iğdır iletişimciler ve Gazeteciler derneği ziyaret ederek hoşgeldin dediler.

            Basın mensuplarını makamında kabul eden Albay Mustafa Ulus, Iğdır’ın huzuru için basına çok büyük görevler düştüğünü söyledi.

            Ulus, “Iğdır’da yapılan haberlerin Iğdır’a katkıda bulunması gerekli, basın mensuplarının bulundukları yerde yapacakları haber yeri ve zamanına göre çok önemli çünkü o haber gerçeği yansıtmalı gerçeği yansıtmasa o şehri dışarıya yanlış tanıtabilir. Bu nedenle basın mensupları haber konusunda çok duyarlı olması gerekir.  Basın bizim sesimiz ve kulağımızdır. İlimizde olup biten herşeyi gazetelerden öğrenmekteyiz. Biz Jandarma olarak Iğdır’ın huzuru, güvenliği ve asayişi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.