Iğdır İl Genel Meclisi İl Özel İdaresi’nin 2013 Yılı Faaliyet Raporunu Onayladı.

a4

Iğdır İl Genel Meclisi 2014 Mart ayı olağan toplantısının  son gündeminde “Iğdır  İl Özel İdaresi 2013 Yılı Faaliyet Raporunu” değerlendirdi.

Toplantıya ilimiz valisi Sayın Davut Haner, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Genel Sekreter yardımcıları ve Birim Müdürleri Katıldı.

İl Genel Meclis başkanı Cengiz Savaş yaptığı kısa konuşmada;“Bu toplantımız ile bizim görev süremiz sona eriyor,  Meclisimiz tarafından yürütülen faaliyetlerimizi yürütürken bize yardımcı olan başta Sayın Valimiz ve Genel Sekreterimiz olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş tarafından sunulan 2013 yılı faaliyet raporunda geçtiğimiz yılda İl Genel Meclisi tarafından kararı alınan ve Iğdır İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen projeler anlatıldı.  Akkuş Iğdır İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğimiz her zaman olduğu gibi bu yılda çok güzel projelere imza atmıştır, Bu projelerin gerçekleştirilmesinde her zaman için birliktelik, destek ve gayretleri için Sayın Valimize, İl Genel Meclis Başkanı ve Meclis üyelerimiz ile İl Özel İdaremizin değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bu birleşim ile il Genel Meclisimizin bu dönemki görev süreleri sona ermektedir, Hizmet ettikleri süre içerisinde çalışmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 Genel Sekreter Ferhat Akkuş ‘un konuşmasının ardından Iğdır İl Özel İdaresi 2013 Yılı Faaliyet Raporu İl Genel Meclisi tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Toplantı sonunda sayın Valimiz Davut Haner; İl Genel Meclisi Başkanı Cengiz Savaş ve İl Genel Meclisi Üyelerine İl Genel Meclisi’nin 2009-2014 faaliyet döneminde yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.