Iğdır Hançer Dans Grubu Üyelerinin İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı Ziyareti

1

Kafkas Halk Oyunlarını icra eden Hançer Dans Grubu üyeleri Sinan KALEM, Kürşat SAYHAN, Serkan AKŞAR ve Seren SAYIM, İl Emniyet Müdürü Yüksel BABAL’ı 16 Haziran 2016 günü makamında ziyaret etmişlerdir.

 Gerçekleşen ziyarette; Hançer Dans Grubu üyeleri özellikle uyuşturucu batağına saplanan gençleri halk oyunlarına kanalize ederek bu bağımlılıklarından kurtarmayı amaçladıklarını, sloganlarının uyuşturucu bağımlısı değil, halk oyunları bağımlısıyız şeklinde olduğunu, faaliyetleri hakkında Sayın Emniyet Müdürünü bilgilendirdikten sonra, çiçek takdim ederek, grubun simgesi olan hançeri hediye etmişlerdir.

İl Emniyet Müdürü Yüksel BABAL, kıymetli misafirlerine, anlamlı ziyaretlerinden ve takdim ettikleri manevi değeri yüksek hediyeden dolayı duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu dile getirerek teşekkür etmiştir. Konuklarıyla samimi ve içten ilgilenerek, günümüzde sanatın toplumsal sorunlara çözüm sunduğunu ve kendisinin her zaman yanlarında olarak her türlü yardım ve desteği vereceklerini dile getirmişlerdir.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.