Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü, Öğretmenleri ve Öğrencilerinden İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a Ziyaret

6

Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mustafa Alagöz, öğretmenler, Ayvaz Nart, Hülya Yolcu ve öğrencilerden Özgür Demirel, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı geçtiğimiz salı günü makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mustafa Alagöz, kendi yazmış olduğu “Şehirler Çaldı Beni” isimli şiir kitabını İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a hediye ederken, bir de şiir okudu. Öğretmen ve öğrenciler ise İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a olan sevgilerini ifade etmek amacıyla, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ın resmini içeren iki adet kara kalem çalışması tablo ve alçıdan yapmış oldukları büstü hediye ettiler.

İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal misafirlerine, anlamlı ziyaretlerinden ve takdim ettikleri manevi değeri yüksek hediyelerden dolayı çok duygulandığını ve bir o kadarda sevinerek, duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu dile getirerek teşekkür etti.

Babal, konuklarıyla samimi ve içten ilgilenerek, günümüzde sanat anlayışı konusunda sohbet edip, kendisinin her zaman sanat ve sanatçının yanında olduğunu söyledi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
1
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.