Iğdır Gençlerbirliği Liderliğini Korudu

8

Iğdır Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Iğdır Gençlerbirliği Spor play off maçlarında puanını 12’ye çıkararak liderliğini sürdürdü. Iğdır Gençlerbirliği dün semt sahasında oynanan maçta Melekli Spor’u 1-0 yenmeyi başardı. 90. dakikada golü bulan Gençlerbirliği, Melekli Spor’un işini zora soktu.

Galibiyetten sonra Iğdır merkez Haydar Aliyev Parkı’nda bulunan bir restaurantta futbolcularına ve teknik heyete bir yemek veren Kulüp Başkanı Kasım Sökmen, futbolcularını tebrik ederken play off’da mücadele eden tüm takımlara başarılar diledi.

Iğdır Gençlerbirliği Spor Kulüp Yöneticisi Ahmetşah Özsular ise yemekte yaptığı konuşmada; “play off’da mücadele eden tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Tüm maçların centilmence ve kardeşçe bir yarış şeklinde geçmesini temenni ediyorum. Futbol, kaynaşma, barış ve kardeşlik vesilesi olan bir sosyal spordur. Kazanmak da var, kaybetmek de. Esas olan kurallar çerçevesinde efendice, dostlukla ve centilmence bir yarış olmasıdır. Play off’da lider olarak mücadele eden futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum” dedi.

Takımın Teknik Direktörü Şeraffetin Yiğit ile Kulüp Yöneticisi Murat Işık yemekten sonra futbolcularla teknik anlamda bir süre sohbet ettiler.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.