Iğdır Esnaf ve Sanatkâr Odası, Akbank Kredi Sözleşmesi İmzaladı

a6

Iğdır Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanlığı ile Iğdır Ak Bank şube müdürlüğü arasında Esnafa yönelik esnek Kredi Protokolü imzalandı.

Iğdır Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Fazıl Demirci yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Odamıza kayıtlı üyelerimizin her zaman Türkiye ekonomisinin en önemli halkalarından olan esnaf ve sanatkârlara sunduğumuz özel hizmet ve çözümler ile reel sektöre verdiğimiz desteği sürdürüyoruz.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlikleri ile yaptığımız işbirlikleri ile birliğe bağlı oda üyelerine ihtiyaç duydukları finansman için rahatça geri ödeme imkânı sağlayan “Olduğunda Öde Kredisi” ve bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlar içeren “Esnaf Destek Paketi”ni sunuyoruz.

Birliğe bağlı oda üyeleri, “Olduğunda Öde Kredisi” ile 12 ay vadeye kadar kredi imkânı ve 1 yıl içinde istenilen zaman ve tutarda geri ödeme imkânından yararlanıyor.

Esnaf Destek Paketi’nde yer alan Esnaf Destek Kredisi ile oda üyeleri,

Finansman ihtiyaçlarını esnek ödeme planı ve özel faiz oranıyla karşılıyor. Esnaf Destek Kredisi’ne ilave olarak Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullanan üyeler, çeşitli bankacılık ürünlerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Oda üyelerini size özel fırsatlardan yararlanmanız için Akbank Şubelerine bekliyoruz.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.