Iğdır Emniyet Müdürlüğünden Eğitime Destek

bb

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toplum destekli şube müdürlüğü ekipleri ve eğitim gönüllüsü Seher Karğı, tarafından başlatılan ”Güneşin ilk doğduğu şehir Iğdır’da sende bir güneş doğur ”kampanyası çerçevesinde Iğdır’a merkez İMKB ilkokulunda okuyan 30 öğrenci sevindirilerek gelecekte bir güneş gibi doğmaları için giydirildi kitap ve kırtasiye malzemeleri hediye edildi.

 Merkez İMKB ilkokuluna ziyarette bulunan Iğdır il Emniyet müdürlüğü toplum destekli şube müdürlüğü ekipleri ile eğitim gönüllüsü Seher Karğı ,”çocukların daha iyi şartlarda eğitim görmesini ve ihtiyaçlarının giderilmesi için bir yardım kampanyası başlatım Iğdır il Emniyet müdürlüğü toplum destekli şube müdürlüğü ekiplerince de desteklenen kampanya ya Trabzonspor taraflarından gelen yardımlar il emniyet müdürlüğü ekiplerince çocuklara ulaştırıldı. Yardımlar devam edecek duyarlı vatandaşlar bu tür kampanyalara destek vermeli bugün burada çocukların yüzündeki mutluluk hiç bir şeyin yerini tutmaz. Gelecekte bir güneş gibi yurdumuzun üstüne doğacaktırlar. ”dedi.

Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal,”Iğdır Emniyeti olarak Eğitime her alanda destek veriyoruz Desteklerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Yardım malzemelerinin dağıtımına eğitim gönüllüsü Seher Karğı, Iğdır Toplum Destekli Şube Müdürü Mustafa Gökhan Solak, yardımcısı Özlem Işık katılarak öğrencilere verdiler. Öğrenciler de polislere teşekkür ettiler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.