Iğdır Emniyet Müdürlüğü, 8 Eylül Dilucu Şehitlerini Unutmadı

Iğdır Emniyet Müdürlüğü, 8 Eylül 2015 tarihinde Dilucu Sınır Kapısına göreve giderken yolda PKK’lı hainlerin döşediği bombanın patlaması sonucu şehit düşen 13 polis için mesaj yayınladı.
Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürü Melih Ekici tarafından yayınlanan açıklamada, “
Kutsal vatanımızın korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik içinde verilen mücadelede 08 Eylül 2015 tarihinde Dilucu Kara Hudut Sınır Kapısına göreve giden kahraman silah arkadaşlarımızı hain eylem sonucu kaybetmiş bulunuyoruz. “Aziz şehitlerimiz!
Kutsal vatan topraklarının bölünmez bütünlüğü uğruna ölümü göze alarak yaptığınız kutsal görev sonucunda, şahadet mertebesine ulaştınız. Bu Büyük millet, Şehit olmayı her zaman bir onur ve gurur kaynağı olarak görmüştür.
Bugün aziz şehitlerimize karşı en büyük görevimiz yüreklerimizi kenetlemek, birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirmektir. Gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıralarına karşı göstereceğimiz en büyük saygı hakkın, hukukun, adaletin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin yanında yer almaktır.
Vatan ve Bayrak uğruna toprağa düşen aziz şehitlerimiz! Sizleri bizden ayıran ecel, kalplerimizi asla ayıramayacaktır. Kutsal emanetiniz olan Türk Vatanı ilelebet hür kalacaktır. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesi ve Türk milletine başsağlığı dileriz” denildi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.