Iğdır Devlet Hastanesi Gittikçe Düzeliyor

uu

Iğdır Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Dr. Kemal Eyvaz ve Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Dr. Nevruz Erez sayesinde Iğdır Devlet Hastanesi vatandaşa daha güzel hizmet vermeye başladı.

En çok vatandaşın uğradığı acil bölümü ve diğer alanlarda yapılan değişiklik personel takviyesi vatandaşa sunulan kaliteli hizmet vatandaşın memnuniyetini artırırken hastanede yıllardır torpilli oldukları için nöbet tutmayan görevini tam yapmayan 40’tan fazla personelin hastane içine dağıtılması, nöbet konulması hastanede çalışan personeli çok mutlu ettiği belirtildi.

Türk Sağlık-Sen yetkilileri yaptıkları açıklamada; “Genel Sekreter’e, Başhekim’e özellikle Sayın Milletvekilimiz Nurettin Aras’a teşekkür ediyoruz. Yıllardır süren haksızlıklar, adam kayırmalar yavaş yavaş sona eriyor. Adaletli bir sistem getiriliyor. Döner sermayeler zamanında ödeniyor. Sorumluluk taşıyan yerlere işin ehli insanlar atanıyor. Bu atamalarda hem çalışanları hem de vatandaşı memnun ediyor. Bunlar sevindirici gelişmelerdir. İnşallah başka alanlarda da değişiklik olur. Çalışma şevkini kaybeden sorumlularda da değişiklik olur yeni heyecanlı işin ehli atamalar gerçekleşir” dediler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.