Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Raşit İlhan, Misafirlerini Makamında Ağırladı

Nahcıvan’da görev yapan Türkiye Cumhuriyeti Konsolos Muavini Necla Kaya ve Ateşe Yardımcısı Erol Kaya, Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Raşit İlhan’ı makamında ziyaret etti.
2 ay önce Nahcıvan Konsolosluğuna atanan Necka Kaya ve Ateşe Yrd. Erol Kaya, Başhekim İlhan’a tanışma ziyaretinde bulunarak, güler yüzü ve samimi sohbetinden dolayı teşekkür ederek, Iğdır’a ilk defa geldiklerini, hem şehrimizi hem de hastanemizi çok beğendiklerini belirttiler.
Başhekim İlhan ise; “Iğdır mevcut olduğu coğrafi konum olarak 3 ülkeye sınır, gelişime ve yeniliğe açık bir şehirdir. Hastane olarak hem sınır ülkelerden gelen hastalara hem de çevre il ve ilçelerden gelen hastalara hizmetin dışında Iğdır halkına hizmet verme gayreti içerisindeyiz.
Yönetim ekibim ve tüm personellerimizle kaliteli hizmetler vererek hastanemizi hak ettiği misyonuna kavuşturacağımıza inanıyorum” dedi.
Kısa bir sohbetin ardından Başhekim İlhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlerine teşekkür etti.
Başhekim Yrd. Dr. Tevekkül Ayrım’ı da ziyaret ederek kendilerini tanımaktan mutluluk duyduklarını belirten Konsolos Muavini Necla Kaya ve Ateşe Yardımcısı Erol Kaya, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Ziyaret iyi niyet temennileriyle son buldu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.