Iğdır Defterdarlığı Ödül Töreni Gerçekleştirdi

34

Vergi Haftası çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler Iğdır Defterdarı Durak Sercan tarafından ödüllendirildi.

İl Defterdarı Durak Sercan ve birim amirlerinin katılımı ile İnönü Ortaokulu spor solunanda ödül töreni düzenlendi. Törende masa tenisi turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Tören öncesinde konuşan İl Defterdarı Durak Sercan, 25 yıl önce kutlanmaya başlayan Vergi Haftası’nın, toplumda korkulan bir kavram olan verginin topluma daha iyi anlatılması amacıyla etkinliklerin başladığını söyledi.

Toplumda verginin önemli bir yere sahip olduğunu belirten Sercan; “ülkelerin kalkınmasında verginin önemi büyük. Verginin önemini anlatmak, toplumun geneline yaymak, özellikle de okullarda çocuklarımızdan başlayarak bilinçlendirmek amacıyla kutlanan vergi haftasının 25.incisine ulaşmış bulunuyoruz.

Vergi Haftası münasebetiyle masa tenisi turnuvasında dereceye giren Öğrencilere ödüllerimiz olacak. Bu anlamlı haftaya katkı yaptıklarından dolayı tüm öğrencilere teşekkür ediyorum” dedi. Öğrencilere hediyelerin verilmesi daha sonra hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.