Iğdır Belediyesinden Öğrencilere Yardım

6

Iğdır Belediyesi Iğdır merkeze bağlı Özgür Mahallesi’nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerine kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye yardımı yaptı.

Iğdır Belediyesi tarafından Iğdır merkeze bağlı Özgür Mahallesi’nde bulunan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerine 21 bin lira tutarında kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye yardımı yaptı. Yardım yapılacağı okula sabah saatlerinde giden aralarında Iğdır Belediye Eş Başkanı Murat Yikit, DBP ile MHP meclis üyelerinin bulunduğu heyet ilk olarak Okul Müdürü Ali Şahin’i makamında ziyaret etti.

“Belediyemize teşekkür ediyoruz”

Yardım ziyareti esnasında konuşan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Ali Şahin, belediye tarafından öğrencilere yapılan yardımdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “bölgede bulunan okulların bu tür yardımlara ihtiyacı vardır.

Bugün okulumuz öğrencilerine yapılan bu yardım bizleri çok mutlu etmiştir. Okulumuz öğrencilerine bu desteği veren başta belediye başkanımız ile meclis üyelerimiz olmak üzere belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından öğrencilere verilmek üzere gönderilen yardım malzemeleri heyet tarafından sınıflarda dağıtıldı.

Yardım ziyareti öğretmenler odasında heyet ile öğretmenlerin yaptıkları sohbet ile son buldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.