Iğdır Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde Görev Değişimi

Yıllarca Iğdır belediyesinde görev yaparak ığdır halkına hizmet eden ve her zaman Iğdır halkı tarafından takdir edilen Erdal BAGANE bugün itibari ile emekli oldu.
Zabıta Müdürlüğü görevini Deniz DEMİR beye devretti. Sayın BAGANE memuriyet hayatının bir özeti olarak sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Yayınlanan mesajda sayın BAGANE;

“1989’dan beri Serhat Şehrimiz Iğdır belediyesinde hizmet etmekteyim.
İl olmadan önce başlayan çeşitli kademelerde yaptığım görevimden son olarak zabıta müdürlüğü kadrosunda emekli olmuş bulunuyorum.

Çeşitli zorluklarını gördüğüm mesai kavramı gözetmeden orta yolu bulmak için elimden geleni yaptım bu görevlerde masa başında oturmak yerine 7/24 Sokakta halkla beraber oldum.
Geldiğimiz noktada köprü olduğumuzu süreci iyileştirmek için ne kadar çaba gösterdiğimizi görenler oldu, fakat birileri de o köprüleri yıkan iş makinesi olarak nitelendirdi. Dengelerin çok basit korunabildiğini zannedenler o dengeler eline geçtiğinde ne kadar zor bir iş olduğunu bildi ve bildirdi.
Bir çok belediye başkanı ile çalıştım ölenlere Allah’tan rahmet kalanlara uzun ömürler diliyorum.
Belediyecilik zor iş özellikle zabıta müdürlüğü görevi süresi ciddi bir görevdir bu görev süreci boyunca farkında veya farkında olmadan işimiz gereği kırdığımız vatandaşlarımız olmuştur. Elbette herkesin taktir etmesi beklenilemez. zaman zaman eleştiriler de aldım fakat ben aklıselim de kalmayı hep ilke edindim nihayetinde hepsinden haklarını helal etmelerini temenni ediyorum

Görevimizi yaptığımız süre zarfı içerisinde desteklerini hiç esirgemeyen değerli valilerimize emniyet müdürlerimize tüm kamu kurum ve Değerli müdürlerine sivil toplum kuruluşlarımıza ve Değerli başkanlarına iletişim ağımızı kurarken bizi hiç yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarımıza 30 yıl birlikte görev yaptığım belediye başkan yardımcılarımıza kıymetli daire müdür arkadaşlarıma belediye çalışanlarına gece gündüz demeden omuz omuza görev yaptığım zabıta teşkilatına ve bize bu görevi yaptıran değerli Iğdır halkına teşekkür ediyorum.

Sonuç olarak ben görevimi başka bir arkadaşımıza devrettim arkadaşımıza başarılar diliyorum tüm hemşerilerimizi Allaha emanet ediyor saygılarımı sunuyorum. “Dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.