Iğdır Başbakan İçin Hazırlanıyor

 

Başbakan Binali Yıldırım 15 Temmuz sonrası 81 ili ziyaret ederek halka teşekkür edecek.

Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 81 ili dolaşarak teşekkür mitingleri düzenlemekte ve aynı zamanda 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum’da neden evet dediklerini kamuoyuna anlatacakları açıklandı. Başbakan Binali Yıldırım’ın Iğdır ziyaretinde müjdeli açıklamalar yapacağı, Iğdır’ın temel sorunları ve taleplerinin değerlendirileceği, Borolan Sınır Kapısı başta olmak üzere cazibe merkezleri ile Iğdır ekonomisinin canlandırılması hızlı tren hattının biran önce Nahçivan Iğdır Kars Erzurum güzergâhı ile Türkiye ile bütünleşeceği konularının işleneceği, üç ülkeye sınır Iğdır’ın stratejik konumunun değerlendirilerek gelişiminin önünün açılacağı ve bu mihvalde açıklamalar yapılacağı öğrenildi.

 Yapılan açıklamada Başbakan Binali Yıldırım’ın Atatürk Caddesi Zübeyde Hanım Bulvarı’nda saat 14.00’de halkla buluşacağı açıklandı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın miting sonrası Iğdır Valiliği’ni ziyaret edecek ve yetkililerden birifing alarak Iğdır’dan ayrılacağı açıklandı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.