Iğdır Aras Spor, Kurban Keserek Sezon Hazırlıklarına Başladı

bg

Iğdır Aras Spor 2014-2015 sezonu hazırlıklarına başladı. Iğdır Semt sahasında kurban kesilerek yapılan çalışmaya bütün takım tam kadro katıldı. Iğdır semt sahasında futbolcular  teknik heyet koordinesinde sezonun ilk antrenmanını yaptı. Yapılan ilk antrenmanı Iğdır Aras Spor Kulüp Başkanı Hasan Aras, Kulüp Basın Sözcüsü Suat Deniz ve yönetim kurulu üyeleri de yakından takip etti. Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Erol Aydemir, yeni sezonun takıma ve şehre hayırlı olması temennisinde bulunarak; “inşallah kazasız, belasız, sakatsız, başarılarla güzel bir sezon bizi bekliyor. Onun için hazırlıklara başladık. Allah hepimiz için hayırlı bir sezon nasip etsin inşallah” dedi. Transfer çalışmalarına da değinen Aydemir şunları söyledi:

“Sezonu açtık. Bundan sonra önümüzde yaklaşık 7,5 haftalık bir dönem var. Bu dönem içerisinde hem çalışmalarımızı yapacağız hem de transfer çalışmalarımızı yapacağız. Şuan elimizde olan bir kadromuz var. Onun üstüne ekleyeceğimiz oyuncular var, yaptığımız çalışmalar var. O çalışmaların sonuna ulaştıktan sonra da iyi bir kadromuzun, iyi bir takımımızın olacağını düşünüyoruz. Ama bize katılacak her oyuncunun da çok önemli olduğunu ve bize çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bu anlamda transferimizi en ince şekilde yürütüyoruz. Dikkatliyiz, açıkçası kulübümüze yakışacak, takımımıza yakışacak genç, istekli, yaşlı bile olsa burada olmayı isteyen arkadaşlarla bu sene geçirmek istiyoruz. Lig uzun bir dönem. Hem BAL Ligi’nde hem de amatörde yarışacağız ve bunun için de herkese ihtiyacımız olacak. O yüzden sağlam, güçlü, genel olarak kazanmayı isteyen hırslı bir oyuncu kadrosu oluşturmayı istiyoruz. Kadro derinliği de çok önemli bizim için. Çalışmalarımız devam edecek.”

Iğdır Aras Spor Ağustos ayının ilk haftası Erzurum’da 15 gün sürecek kampın ardında Iğdır’a dönerek açılış maçı oynayacak. Aras Spor önce Türkiye Kupası’nda, ardından da BAL Ligi’nde mücadele edecek.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.