Iğdır Aras Spor Kupaya Hazır

9

Iğdır Aras spor, yarın Türkiye Kupası’nda oynayacağı Sarıkamış Belediyespor maçının hazırlıkları tamamlandı. Iğdır semt sahasında Teknik direktör Osman Kastan yönetinimde yapılan antremana Iğdır Aras sporlu futbolcular tam kadro katıldı. Neşeli ve hırslı geçen antremanı Kulüp Başkanı Hasan Aras ve yöneticilerde izledi.

Çalışma sonrası bir açıklama yapan Iğdır Aras spor’un çiçeği burnunda Hocası Osman Kastan Çarşamba günü saat 15.30‘da kendi sahamızda Sarıkamış Belediye spor ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçı bizim için çok önemli Lig öncesi oynayacağımız maçı kazanarak moral bulmak istiyoruz. Seyircimizinde desteğiyle bu maçı kazanacağımıza inanıyorum dedi. Yeni sezon hazırlıklarının yanı sıra 2 Eylül tarihinde oynayacakları Ziraat Türkiye Kupasına odaklandıklarını belirten Teknik Direktör Osman Kastan; ”Sezonun başlamasına kısa bir süre kaldı. Takım olarak her geçen gün üstüne koyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kamp döneminde ve hazırlık maçlarında sakatlık yaşayan arkadaşlarımız bir bir aramıza katılmaya başladılar. Yapılan kura çekimi sonunda gruplarımız belli oldu. Takım olarak sezon başlayana kadar çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüp sezona en iyi şekilde başlamak istiyoruz.  Lig maçı öncesi grubumuzda yer alan Sarıkamış Belediye Spor ile Ziraat Türkiye Kupası maçımız var ve bütün taraftarımızı bu maçta yanımızda görmek istiyoruz. Antrenmanımız esnasında bizleri yalnız bırakmayan Kulüp Başkanımız Hasan Aras ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Hasan Aras ise Sezon öncesi oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası Maçına çok iyi konsantre olduklarını belirtti Aras ”Kulüp olarak hazırlık kampının ardından kentimize dönerek çalışmalarımızı burada sürdürmeye başladık. Önümüzde Ziraat Türkiye kupası birinci tur maçımız var ve bu maçı çok ciddiye aylıyoruz. Hedefimiz bu maçı kazanıp bir üst tura çıkmaktır. Geçen sezon bizleri yalnız bırakmayan Taraftarlarımızı 2 Eylül tarihinde Iğdır Semt Stadında saat 15.30’da oynayacağımız kupa maçında bekliyoruz ve bütün taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.