Iğdır Aras Spor Destek Ziyaretlerine Başladı

aa

Bu sezon bölgesel amatör ligde (BAL) Iğdır’ı temsil edecek olan Iğdır Aras Spor Kulübü Başkanı Hasan Aras, Kulüp Basın sözcüsü Suat Deniz, Teknik Direktör Erol Aydemir,Yardımcı Antrenör Deniz Bakış,ve kaleci Antrenörü Tohit Alak Iğdır Gençlik Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu ile birlikte İlk Olarak Iğdır Valisi Davut Haner’i Makamında ziyeret ederek Iğdır Aras Sporun Üzerinde Davut Haner yazılı 76 numaralı formasını hediye etti.Ziyarette Iğdır Aras Spor Hakkında bilgi alan Vali Haner Iğdır Aras Spora her türlü destek sözü verdi.Vali Davut Haner Spor barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik aracıdır. Futbolcularımızdan kurallara

riayet eden centilmence beyefendi kişilikleriyle mücadele etmelerini istiyoruz. Burada oynayacağınız maçlara gelmeğe gayret ederim Umarım Iğdır Aras Spor İlmizi Bölgesinde en iyi bir şekilde tamsil eder dedi.

Iğdır Aras spor Kulübü Başkanı Hasan Aras yeni kurulan bir kulübüz Hedefimiz Iğdır Aras sporu daha iyi yerlere getirmek.

Özellikle tesisleşme anlamında projeleri olduğunu belirten Iğdır Aras Spor kulübü Başkanı Hasan Aras Spor Genel Müdürlüğünün arsa verilmesi şartıyla bir tesis kurma projesi var bizde Milli Emlak tarafından belirlenen bir yerde boş bir araziyi spor genel müdürlüğüne tahsisi yapıldığı takdirde bir tesis kurmayı hedefliyoruz dedi.

Iğdır Aras Sporun BAL ligine çıkmasında büyük emek harcayan Teknik direktör Erol Aydemir ise kulüp hakkında bilgi verdi. Şuanda 87 tane lisanslı futbolcusu bulunan Iğdır Aras sporun her yaşta sporcusu olduğunu hedeflerinin her mahalleden yetenekli çocukları alt yapıda eğitmek olduğunu belirtti. Iğdır Aras spor heyeti Vali Davut Haner’e Iğdır Aras spor 76 yazılı Mavi Beyaz forma hediye etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.