Iğdır Aras Spor, Destek Turlarına Devam Ediyor

oo

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) Iğdır’ı temsil edecek olan Iğdır Aras Spor, destek turlarına devam ediyor.

Kulüp Başkanı Hasan Aras, Kulüp Basın Sözcüsü Suat Deniz, Teknik Direktör Erol Aydemir, Yardımcı Antrenör Deniz Bakış ve kaleci Antrenörü Tohit Alak, Iğdır İş-Kur İl Müdürü Bülent Dilmen’i makamında ziyaret ederek Iğdır Aras Spor’un üzerinde Bülent Dilmen yazılı 76 numaralı formayı hediye etti.

Ziyarette Iğdır Aras Spor hakkında bilgi alan İş-Kur İl Müdürü Bülent Dilmen; “Iğdır Aras Spor’a bütün Iğdırlılar sahip çıkmalıdır. Biz de İş-Kur olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.

Iğdır Aras Spor Kulüp Başkanı Hasan Aras ise takımın mavi beyaz renkleri hakkında bilgi verirken şunları söyledi:   

“Iğdır Aras Spor adını Aras Nehri’nden almaktadır Mavi Aras Nehri’nin, beyaz ise Ağrı Dağı’nın sembolüdür. Yeni kurulan bir kulübüz. Hedefimiz Iğdır Aras Spor’u daha iyi yerlere getirmektir. Özellikle tesisleşme anlamında projelerimiz var. Spor Genel Müdürlüğü’nün arsa verilmesi şartıyla bir tesis kurma projemiz de bulunmakta. Biz de Milli Emlak tarafından belirlenen bir yerde boş bir araziyi Spor Genel Müdürlüğü’ne tahsisi yapıldığı takdirde bir tesis kurmayı hedefliyoruz.”

Iğdır Aras Spor’un BAL Ligi’ne çıkmasında büyük emek harcayan Teknik Direktör Erol Aydemir ise kulüp hakkında bilgi verdi. Şuanda 87 tane lisanslı futbolcusu bulunan Iğdır Aras Spor’un her yaşta sporcusu olduğunu ve hedeflerinin her mahalleden yetenekli çocukları alt yapıda eğitmek olduğunu belirten Aydemir Iğdır’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.

Iğdır Aras Spor heyeti İş-Kur İl Müdürü’ne, Iğdır Aras Spor 76 yazılı mavi beyaz forma hediye ettikten sonra, karşılıklı yapılan sohbetin ardından Aras Spor kafilesi İş-Kur İl Müdürlüğü’nden ayrıldı.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.