Iğdır Aras Spor, 2014-2015 Sezonu Öncesi Kamp Çalışmaları İçin Erzurum’a Gitti

vv

BAL(Bölgesel Amatör Lig)Iğdır temsilcisi, Iğdır Aras Spor Dün sabah Semt Sahasında  yaptığı antrenmanın ardından karayoluyla Erzurum’a hareket etti.Mavi Beyazlı,Ekip ilk etap kamp çalışmasını 20 Ağustos Çarşamba gününe kadar burada sürdürecek.Erzurum’a hareket eden Iğdır Aras sporun Basın Sözcüsü Suat Deniz Yaptığı açıklamada Iğdır Aras sporun hedefi şampiyonluktur.Bu nedenle futbolcularımızın ve teknik ekibimizin Kampta iyi hazırlanacaklarını düşünüyorum.2014-2015 sezonunda Iğdırlı spor severlere iyi maçlar izlettirmek istiyoruz.Teknik ekip ve futbolcularımıza güveniyoruz Iğdır Aras spor BAL Liginin şampiyonu olacaktır dedi.

Iğdır Aras spor kafilesi 27 futbolcu 3 antrenör ve 2 malzemeci ile 15 gün Erzurum’da kamp yapacak.

Ağustos günü Amasya spor ve 13 Ağustos günü ise Erzurum Büyükşehir spor ile yapacak. Iğdır Aras spor 20 Eylül Çarşamba günü Erzurum Kampını tamamlayarak Iğdır’a dönecek.

Iğdır Aras spor 13 Eylül günü başlayacak BAL Ligi Öncesi Iğdır Semt Sahasında yapacağı açılış maçı ile taraftarları ile buluşacak.

İşte Iğdır Aras sporun 30 kişilik kadrosu

Teknik direktör Erol Aydemir, yardımcısı Deniz, kaleci antrenörü Tohit Alak ile birlikte Iğdır Aras spor kafilesinde şu futbolcular yer aldı:

Yusuf, Abdulselam, Kasım, Umut, Burak, Murat, Onur, Musa, Akif, Uğur, Oktay K,Oktay A,Ayberk,Deniz,İbrahim Arda,Özgür,Gürselcan,Fatih,Enes,Emrecan,Ediz,Rojhat,Kadir,Recep,Tarkan,Ali,Zahir.

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.