Iğdır Aralık Belediyesinde SDS Mutluluğu

55

Bem-Bir-Sen Iğdır Başkanlığı ile Aralık İlçesi Belediye Başkanlığı arasında imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesiyle belediye bünyesinde çalışan memurlar büyük sevinç yaşadı.

Bem-Bir-Sen Iğdır Başkanı Nihat GÜNEŞ ile Aralık İlçesi Belediye Başkanı Bayram TEKSAY arasında imzalanan “Sosyal Denge Sözleşmesi” ile Aralık Belediyesi’nde çalışan memurların maaşı artırıldı.

Aralık Belediyesi başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Bem Bir Sen Başkan Yardımcıları İbrahim TURAN, Abbas KARABAĞ katıldılar.

Memurların ekonomik şartlarının daha da iyileşmesini sağlayan sözleşmeden dolayı Bem Bir Sen Başkanı Nihat GÜNEŞ, Başkan Bayram TEKSAY teşekkür etti. Personellerin bugüne kadar gösterdikleri performansın daha da üzerine çıkarak çalışacağına ve daha da üretken olacağına inandığını söyledi.

 Aralık Belediye Başkanı “İlçemizde Yapacağımız hizmetleri hayata geçirirken, Aralık tek kuruşunu heba etmemek için büyük bir özen gösteriyoruz. Belediyemizin imkânlarını zorlayarak bu artışı yaptık. Keşke imkanlarımız el verse de daha fazla memurlarımızın maaşında artış yapsaydık. Bu SDS artışı ile birlikte memurlarımızın maaşını ve sosyal haklarını tam zamanında vermekteyiz. Bu çalışmalarda emeği bulunan personelimizin sosyal durumlarını iyileştirmek amacıyla elimizden geleni yapıyoruz. Yapacağız da bu bir başlangıçtır. Yapılan bu düzenlemenin tüm personellerimize hayırlı olmasını ve güzel günlerde harcamasını diliyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.