Iğdır Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü’nden Büyük Başarı

22

Iğdır Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu 2015-2016 Erkekler Bölgesel Amatör Lig’inde şampiyon olarak 2016-2017 sezonunda Voleybol 3. Liginde mücadele etmeye hak Kazandı.

Başarılı voleybolcular, okul Müdürü Ali Bekehan ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.

 İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul yöneticilerini ve sporcuları tebrik ederek başarılar diledi.         Hakan Cırıt,”Spor centilmenlik, azim, inanma işidir. Sizlerde inanarak çalışarak başarıp 3. Lige çıktınız. Emeği geçen herkesi kutlarım. Hem dersleriniz hem de voleybol çalışmanızı bir arada götürmeniz başarılı olmanız güzel bir olaydır. İnşallah YGS sınavında da aynı başarıyı gösterirsiniz. Yapacağınız her sportif faaliyette müdürlük olarak yanınızdayız.”dedi.

 Okul Müdürü Ali Bekehan  ‘da şunları söyledi:” 4-6 Şubat 2016 tarihleri arasında Erzurum’da oynanan grup eleme maçlarını kazanan Iğdır AİHL Spor Kulübü, böylece 03-07 Mart 2016 tarihleri arasında 3.Lig’e terfii maçlarını oynama hakkını elde etti. Erzurum’da oynanan Final müsabakalarını galip bitiren Iğdır Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Kulübü, yakaladığı bu büyük başarıyla 2016-2017 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu Profesyonel Voleybol Liginde Iğdır’ı temsil etmeye hak kazanmıştır.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.