Iğdır Ak Parti’de Aylık Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

gt

Iğdır Ak Parti’de Ağustos 2014 Aylık Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı. Toplantı dün Kültür merkezi toplantı salonunda saat 16.15’te gerçekleştirildi. Salonun tamamen dolduğu toplantıya davet edilen seçilmişler ve yöneticiler alındı. Iğdır il Başkanı A. Ahmet Tutulmaz’ın başkanlık ettiği toplantıda ilk olarak il yönetim kurulu üyesi İsa Bilir, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Karakoyunlu belediye başkanı ile iki partilinin bulunduğu divana il yönetim kurulu üyesi İbrahim Akkuş başkanlık etti.

Daha sonra Ankara’dan dönen İl Başkanı Tutulmaz’a söz verildi. Başkan Tutulmaz seçim sonuçları ve sosyal medya üzerinden kendisine yapılan eleştirilere yanıt verdi.

 “IĞDIR’DA OYUNU ARTTIRAN TEK PARTİYİZ”

Ak Parti Iğdır İl Başkanı Av. Tutulmaz Özetle; “öncelikle Cumhurbaşkanlığı seçiminde görev alan tüm partili arkadaşlara teşekkür ediyorum. Herkes disiplinli bir şekilde verilen görevi yerine getirdi. On Ağustosta sandıklara biz hâkimdik. Hepinizden allah razı olsun.  30 Mart seçimleri ile karşılaştırdığımızda, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Iğdır’da oyunu artıran tek parti Ak Parti olmuştur. BDP ve MHP 9 bin oy gerilerken, partimiz oyunu bin oy artırmıştır

“SÜLEYMAN SOYLU TEŞKİLATI TEBRİK ETTİ”

Genel merkeze yaptığım ziyarette: “Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Süleyman Soylu Iğdır il teşkilatını seçimlerde alınan sonuçlardan dolayı tebrik etti ve sizlere selamlarını gönderdi.  Seçim sonuçları itibariyle bir anlamda başarılı bir anlamda da başarısız bir profilimiz ortaya çıkmaktadır. Rakiplerimiz gerilerken oyunu artıran parti olarak daha üst sıraya çıkabilirdik. İçimizde ve dışımızda partimizi geriletmeye çalışanlara karşı net tavır sergileyeceğiz.”dedi.

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.