Iğdır AK Parti Gençlik Kolları’ndan Afrin’deki Mehmetçik İçin Kan Bağışı

Iğdır AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz, AK Parti Gençlik kolları Başkanı Rıdvan Yeşil, ve AK Parti gençlik kolları üyeleri Afrin’de Zeytin Dalı Harekatına katılarak terör örgütü mensupları ile mücadele eden Mehmetçikler için kan bağışında bulundu.
Mehmetçiklerin yanlarında olduklarını hissettirmek için böyle bir kampanya başlattıklarını belirten AK Parti Gençlik kolları Başkanı Rıdvan Yeşil, “Biz AK Parti gençlik kolları ve üyeleri olarak Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Harekatı Operasyonuna destek amaçlı Kan Bağışı Kampanyasına desdek olmak için kan bağışında bulunduk. Mehmetçiklerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmek bütün Türkiye’de olduğu gibi şanlı ordumuza destek olmak için bizlerde başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdik.”dedi.
Iğdır AK Parti İl Başkanı Ahmet Tutulmaz,’ise, Vatan ve bayrak uğruna şehit olan şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklar diliyorum. Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nda Kahraman Mehmetçiğimizi destekliyor ve dualarımızla yanlarındayız. Mücadelelerinde başarılar diler, Allah yar ve yardımcıları olsun rabbim muzaffer kılsın” dedi.
Tutulmaz, Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Harekatı Operasyonuna destek amaçlı Kan Bağışı Kampanyasına katılarak Kan bağışında bulunan tüm gençlik kolları üyelerimeze bir kez daha teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.