Iğdır AFADSEN’den Iğdır Jandarma Alay Komutanı Dikmen’e Ziyaret

3

 İlimiz AFAD SEN. Başkanı Mehmet ÖZTÜRK ve AFAD SEN üyeleri Abbas TURAN, Turgay ÇİFTÇİ, metin BİRGE, Yahya DUMAN, Recep KIZIL, Mustafa GÜREL, Murat KARADAĞ, Ali İhsan AKYÜZ Hıdır KESİP, Iğdır İl Jandarma Komutanı Kahraman Dikmen’i makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette, AFAD SEN İl Başkanı ve üyeleri; 15 Temmuz 2016 tarihinde bir grup Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ye mensup cuntacı paralel askerin demokrasimize ve hukukumuzun üstünlüğüne yönelik menfur bir şekilde silahlı darbe girişiminde hayatını kaybeden tüm şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diledi.

İl Iğdır İl Jandarma Komutanı Kahraman Dikmen; Jandarma Teşkilatı olarak ülkemizin huzur ve güvenini her zaman kanunların verdiği yetki çerçevesinde, halkımızla birlikte tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde devam ettireceklerini, halkımızın bundan sonra asla bu tür çirkin olaylara müsaade etmeyeceğine olan inancını ifade ederek, AFAD SEN Başkanı Mehmet ÖZTÜRK ve üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmişlerdir.

 Iğdır İl AFAD-SEN Başkanı Mehmet ÖZTÜRK Iğdır İl Jandarma Komutanı Kahraman Dikmen’e teşekkür ederek Iğdır İl Jandarma Komutanlığından ayrıldılar.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.