Iğdır AFAD-SEN Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu

İFTAR YEMEĞİ RESMİ

Iğdır AFAD-SEN üyeleri düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Iğdır AFAD-SEN İl Başkanı Mehmet Öztürk yaptığı İftar yemeği konuşmasında, AFAD-SEN olarak Ramazan ayında üyelerine verdiği iftar yemeğinin her yıl geleneksel olarak düzenleyeceklerini belirtti.

Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayının 14. gününde sendika üyeleriyle bir araya gelmekten onur duyduğunu ifade eden Iğdır AFAD-SEN İl Başkanı Mehmet Öztürk, ayrıca tüm AFAD çalışanlarına sesleniyorum; lütfen sendikamıza sahip çıkalım ve AFAD-SEN çatısı altında birleşelim” dedi.

Öztürk yaptığı konuşmada; “6525 sayılı yasada yapılan değişiklikle AFAD çalışanlarının sosyal denge tazminatı ve yemek ödemeleri kesildi. Bugüne kadar AFAD çalışanlarının sayısal çoğunluğundan fayda elde eden ancak özlük haklarının korunması bir tarafa ellerindeki mevcut hakların gitmesine göz yuman sendikalara, artık geç de olsa ’dur’ demenin zamanı gelmiştir.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personelleri ile birlikte el ele, omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz. Ayrıca sendikamızın davetini kırmayıp yemeğe katılan Başta İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bülent Zeğem, Şube Müdürleri Burhan Çöllü, Miktat Ünal, Oruç Aras ve sendika üyelerine teşekkürlerimi sunarım” ifadesini kullandı.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.