Hz. Hüseyinin Şehit Edilişinin 3. Günü Nedeniyle Yemek verildi

88

Iğdır ‘da Hz. Hüseyin’ nin şehit edilişinin 3. günü nedeniyle hayırsever iş adamı Eski Muhtarlar derneği başkanı Asker Çecen ihsan yemeği verdi.

Asker Çeçen, 20 yıldan beri evinde 5 bin kişiye Hz. Hüseyin için ihsan yemeği veriyor.

Söğütlü Mahallesindeki evinde verdiği ihsan yemeğine çok sayıda vatandaşın yanı sıra, Iğdır Valisi , Davut Haner İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, MHP İl Başkanı Üstün Eyrice ülkü Ocakları Başkanı Arif Gürel Eski MHP il başkanı Cahit Erol,Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Kamail arslan ,vatandaşlar ve çok sayıda kamu kurum müdürleri ve çalışanları da katıldı. İhsan yemeği veren iş adamı Asker Çeçen ve Oğlu Muharrem Çeçen, “Hz. İmam Hüsey’in efendimizin Kerbelada şehit edilişi dolayısıyla her yıl ihsan yemeği vermekteyiz. Bu ihsan yemeğini önümüzdeki yıllarda da nasip olursa 8 Bin 10 bin gibi geniş kapsamlı vermeyi düşünüyoruz. Bu yılda Allah nasip etti ihsan yemeği verdik.

İhsanımıza gelen vatandaşlarımızdan ve ilimizin değerli idarecilerinden Allah razı olsun” dediler. İhsan yemeğine Iğdır’da bulunan protokol üyeleri ile vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.