Hoşhaber Ortaokulu Öğrencileri Resim Sergisi Düzenledi

ww

Hoşhaber Beldesi Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı yılsonu resim sergisi yoğun ilgi gördü.

Serginin açılışı Milli Eğitim Müdürü Tahir Kaman, Milli Eğitim Şube Müdürü Halis Erdoğan, Çetin Örs ve Okul Müdürü Hasan Tuga tarafından yapıldı.

Öğrencilerin kendi el emeği, göz nuru çalışmalarını içlerindeki duygu ve düşüncelerini açığa vurarak bilgi ve becerilerini yansıtarak yaptıkları resimler davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

Milli Eğitim Müdürü Tahir Kaman, eğitimciler olarak öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlamanın yanı sıra kültürel ve sanatsal faaliyetlere de büyük önem verdiklerini belirtti. Kaman; “yılsonu sergisinde öğrencilerimizin öğretim yılı boyunca hazırladıkları değişik türlerdeki resimleri sergileniyor. Bu çalışmalar öğrencilerimizin sosyal açıdan daha başarılı olmalarına olanak sağlıyor. Bu vesile ile serginin düzenlenmesindeki gayretlerinden dolayı emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Hoşhaber Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurten Tomar tarafından hazırlanan “Rengârenk” adlı resim sergisinde, pastel boya, kuru boya, sulu boya, karakalem kategorilerinde aşağıdaki öğrencilerin resimleri sergilendi:

Esmanur Erdoğan (8A), Gamze Öçal (6B), Hicran Çam (7C), Rukiye Kaya (8C) İsmail Çiçek (6B), Fırat Okşak (8A), Derya Çam (6B) Fatma Çam (8B), Rabia Yalçın (6A), Dilek Ataş (6A), Yaşar Karagiyim (6A), Punar Akçorak (6B), Cansu Karadağ (6A), Nazlıcan Paran (6A) Sıdıka Parıltı (8B), Sema Kargan (7A), Meryem Çam (6B).

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.