Hoşhaber Halkından Osman Toka’ya Tam Destek!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hoşhaber Beldesi’nde düzenlenen Nevruz Bayramı kutlamalarında yüzlerce kişi Belediye Başkan Adayı Osman Toka’ya destek için belde meydanına gelerek halaylar çekti.

Dün gece, Nevruz Bayramı vesilesiyle Hoşhaber Beldesi’nde AK Parti teşkilatınca kutlama programı gerçekleştirildi. Programa AK Parti İl Tanıtım ve Medya Başkanı Ferdi Turan, İl Genel Meclis Adayı İbrahim Çobas, AK Parti Hoşhaber Belediye Başkan Adayı Osman Toka, parti teşkilatı üyeleri ve belde halkı katıldı. Yüzlerce kişinin katıldığı kutlama programında halaylar çekildi. Belde halkı yoğun katılımı ile Belediye Başkan Adayı Osman Toka’ya tam destek verdiklerini gösterdi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Programda konuşan AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Toka şunları söyledi:

“Değerli Hoşhaber halkı, dünyadaki birçok halk, baharın gelişini ve doğanın uyanışını kutlar. Nevruz; tabiatın, bütün canlıların kendisini yenilediği bir gündür. Bu vesile ile bütün vatandaşlarımın Nevruz Bayramı’nı kutluyor, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Bugün bir bayram coşkusuyla kutladığımız nevruzun beldemize ve halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyor, sizlere hoş geldiniz diyorum.

2009’da halkımızın teveccühü ile belediye başkanı seçildim. 5 yıl boyunca hiç kimseyi ayırt etmeden, herkese eşit derecede hizmet götürmeye gayret ettim. Hiçbir şahsı hor görmedim, aşağılamadım. Halkıma, gerek Hoşhaber Beldesi’nde ve gerekse il merkezinde hizmet etmeye çalıştım. İl genelinde de birçok gencimize iş istihdamı sağladık. Hiç kimseye zulüm etmedik. Halkın arasına fitne, fesat karıştırmaya çalışmadık. Bugün alnımızın akıyla tekrar halkımızdan oy talebinde bulunuyoruz. Buraya kadar zahmet edip gelerek, yarattığınız bu coşkulu ortamla bizleri gururlandırdınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Nevruz Bayramı vesilesiyle gerçekleştirilen kutlamada yüzlerce vatandaş halaylar çekerek eğlendi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.