HDP Eş Başkan Adayları Çalışmalara Aralıksız Devam Ediyorlar

Konaklı ve Özgür Mahallelerinde vatandaşlarla mahalle şenlikleri etkinliğinde bir araya gelerek seçim çalışmalarını ve projelerini anlatan eş başkan adayları Yaşar Akkuş ve Eylem Çelik ev ziyaretlerini de aralıksız gerçekleştiriyorlar.
Belediye eş başkan adayı Yaşar Akkuş yaptığı açıklamada; “seçim çalışmaları çerçevesinde başlattığımız çalışmalarımız geçe gündüz devam ediyor. Özelikle akşamları halkımızla birebir görüşmek için başlattığımız ev toplantıları programımız dahilinde Özgür (Yedi Kasım) Mahallesinde bir araya geldik. ‘Haklıyız mutlaka kazanacağız’ sloganıyla yola çıktık. Kendimizi de kentimizi de biz yöneteceğiz. Iğdır’da kaliteli ve eşit hizmet anlayışı devam ettirilecektir. Bizler Iğdır’ın birlik ve beraberliğine destek vereceğiz. Iğdır’da kardeşlik kazanacaktır” dedi.
Akkuş; “HDP olarak bu ülkede herkesin özgürce ve bir arada yaşamasını savunuyoruz. Halkçı, paylaşımcı, çevreci, özgür, onurlu, demokratik bir yaşamı inşa etmek için yola çıktık… 31 Mart Akşamı Iğdır’da birlik, beraberlik ve hizmet kazanacaktır” şeklinde konuştu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.