Hazar Kolejinde Okuma Bayramı

 

Hazar Koleji 1-A sınıfı öğrencileri tiyatro gösterileri, şarkılar, skeçler ile renklenen programda minikler hem eğlendi hem de hünerlerini velileri ile paylaştılar

1-A sınıfı öğretmeni Sevil Aşkar tarafından Okul konferans salonunda düzenlene okuma bayramına öğrenci velileri de katıldı.

Programda konuşan İlkokuldan sorumlu Müdür Nurcan Ateş, “Birinci sınıf öğrencilerimiz şimdiye kadar öğrendikleri bilgileri sizlere aktaracaklardır. Geleceğimizin temellerini attığımız okulumuzda Öğrencilerimizin zihnen, bedenen ve ruhen gelişimlerine katkıda bulunarak karakterli bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaç uğruna bizlere destek veren tüm velilerimize teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

Oldukça renkli görüntülere sahne olan programda çocuklar okuma bayramı pastası keserek okuma belgelerini aldı.

Programda Konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Turan, ”Geleceğimiz olan öğrencilerimizin bu şekilde yetişmesi güzel bir olaydır. Öğretmenimizi kutluyorum. Kısa dönemde öğrencilerimiz bu şekilde yetiştirmiştir. Gerçekten de öğrencilerin gösterileri okudukları şiir ve şarkılar bizleri çok mutlu etti. Hazar kolejini kutluyorum” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.