Hazar Koleji Ana Sınıfı, Velileri Büyüledi

2

 Iğdır Hazar Koleji Anaokulu öğrencileri, mezuniyet günü izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

Okul çok amaçlı salonunda yapılan törene okul idarecileri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

 Mezuniyet gününde, 25 öğrenci’, Kelebekler Rondu, sıra gecesi, roman oyunu, cici kızlar, Azerbaycan halk oyunları ve çeşitli oyunlar sahnelediler.

Anaokulu Öğretmeni Necla Aycan ve Gülbahar Aslan’ın hazırladığı mezuniyet töreninde Oyunlardan çok oyuncuların doğal hallerinin renk kattığı mezuniyet günü izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Sahneden ziyade evlerindeymiş gibi hareket eden minik öğrenciler birbirinden ilginç görüntülerle salondakileri kahkahaya boğdular. Fotoğraf makineleri ve kameralarıyla sahnenin önüne akın eden aileler ilginç görüntüler oluşturdu. Okul yöneticisi Yaşar Karadağ; Okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaparak “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara en güzeli sunmak, en iyiyi öğretmek ve en iyi rehber olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Emeği gecen değerli öğretmenimiz Necla Aycan’ a Gulbahar Aslan’ teşekkür eder başarılarının devamını dileriz” dedi.

 Anaokulu Öğretmeni Necla Aycan,’da “Minik öğrencilerimiz bir yıl içinde öğrendikleri her şeyi burada sergileyecekler. Okula ilk verdiğiniz çocuğunuzla şimdiki arasında çok fark göreceksiniz”şeklinde konuştu.

 Öğrencilere diplomalarının verilmesi ile program sona erdi. Minik öğrenciler üniversite öğrencileri gibi keplerini havaya attılar.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.