Hayvancılık Alanında Yapılan Çalışmalar Masaya Yatırıldı

Iğdır’da hayvancılık alanında yapılan çalışmalar hakkında İl Tarım Ve Orman Müdürlüğünde durum değerlendirme toplantısı yapıldı.
İl genelinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce devam etmekte olan büyükbaş ve küçükbaş hayvanların aşılama ve küpeleme çalışmalarının ela alındığı durum değerlendirme toplantısı yapıldı.
İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan YOLCU, İl Müdür Yardımcısı Esin PARİN, Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü Serdar AKUŞ, İlçe Müdürleri, İl ve İlçelerde görev yapmakta olan Veteriner Hekim, Veteriner Sağlık Teknikeri ve Teknisyenler katıldı.
Toplantıda İl Müdürlüğüne yapılmakta olan çalışmalar hakkında ve bu çalışmaların hangi aşamada olduğu ile ilgili bilgiler verildi. İl Tarım ve Orman Müdürü YOLCU konuşmasında; “Aşılama ve küpeleme çalışmalarının zamanında bitirilmesi için bütün imkânları kullanacağız. Hayvanların yaylalara çıkma mevsimi gelmektedir. İlimiz genelindeki bütün hayvanların işlemlerinin bitirilmesi için mesai ve hafta sonu kavramı gözetmeksizin çalışmaktasınız, bu gayretli çalışmalarınız bizleri memnun ediyor. Allah çalışmalarınızda kolaylık versin” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.