HATİCE SARIİBRAHİM HANIMEFENDİ ÇOCUK EVLERİNDE KORUMA VE BAKIM ALTINDA BULUNAN ÇOCUKLARIMIZA SÜRPRİZ YAPMAYA DEVAM EDİYOR

Vali/Belediye Başkan V. Sayın H. Engin Sarıibrahim’in eşi Hatice Sarıibrahim hanımefendi, çocuk evlerinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımıza sürpriz yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde çocuk evlerinde koruma ve bakım altında bulunan Muhammet Berat Yusuf’un ve Bahar’ın doğum günü heyecanına ortak olan hanımefendi, bugün de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Çiçek Çocuk Evinde Koruma ve Bakım altındaki Baran isimli çocuğumuzun doğum günü sevincine ortak olarak Baran ile birlikte doğum günü pastası kesti.

Çocuk evinde kalan Bahar’ın da YKS sınavında istediği bölümü kazandığı haberi ile çifte sevince dönüşen kutlama programında hanımefendi çocuklarımızı tebrik ederek onlara hediye verdi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Gökhan Yavaşer’in de hanımefendiye eşlik ettiği kutlama programında çocuklarımız ile uzun süre sohbet eden hanımefendi, onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.