Halk, AK Parti Milletvekili Adaylarını Coşkuyla Karşıladı

 

2

11

            Konvoy eşliğinde Iğdır’a gelen AK Parti Iğdır Milletvekili Adayları Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran, Tuzluca İlçesi ve Iğdır merkezde kurban kesilerek karşılandı. Parti binasında yapılan törende Turan ve Şeyran birlik mesajı verdi. Ferdi Turan yaptığı konuşmada şunları söyledi:

            “Iğdır’da büyük hizmetlere imza atmak için sizlerin huzurundayız. Her alanda hizmetlerimiz var. Ülkeyi şaha kaldırdık. Iğdır için yapılan hizmetler saymakla bitmez. Halka hizmetlerimizi anlatacağız ve sandıklara sahip çıkacağız. Gün çalışma günüdür ve bizlerde çok çalışacağız. Halkımızın teveccühü ile bu seçimde Iğdırlılar, AK Parti’nin zaferine tanıklık edecektir. Bizim sevdamız hizmet sevdamızdır. Bizim aşkımız barış ve kardeşliktir. Biz değil, hepimiz olmak için hizmete talibiz. Biz ayrıştırmaya değil, birleştirmeye geliyoruz.”

            Cengiz Şeyran ise; “hepinizi sevgi saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Allah hepinizden razı olsun, buraya kadar geldiniz. Adaylık sürecinde de bana büyük destek verdiniz. Ben sizden ayrı 35 yıllık bir hemşerinizim ama bana Iğdır’ı soruyorlardı bende Iğdır’ı, Iğdırlıyı Ağrı Dağı kadar başı dik, onurlu, Iğdır ovası kadar gönlü geniş ve mütevazi, Aras Nehri kadar coşkulu heyecanlı, güneşin ilk doğduğu yer kadar cömert olduğunu söylerdim. 35 yıllık devlet bürokrasi hayatımda sizlerle iftar ettim. Şimdi çıktığımız bu yolda bir hizmet yarışıdır. Iğdır’ı hak ettiği yere elbirliği ile çıkaralım” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.