Hakan Cırıt, MEV Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci Yurdunu Ziyaret Etti

8

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, MEV (Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi) Anadolu Lisesi erkek öğrenci yurdunu ziyaret etti.

 Hakan Cırıt, Yurt binasında incelemelerde bulundu. Yemekhane ve diğer bölümleri gezerek ilgililerden bilgi aldı. Yurt içerisinde bulunan odaları tek tek gezen ve yurtta kalan erkek öğrencilerle sohbet edip sorunlarını dinleyen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Hakan Cırıt, bu arada çeşitli İllerden Iğdır’a gelip okuyan öğrencilerle tek tek görüşerek sohbet etti.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı karşılarında gören öğrenciler kendilerini ziyarete gelen müdüre çay ikramında bulundular.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, her öğrencinin velisini tek tek cep telefonundan arayarak sohbet etti. Velilere, “çocuklarınızı merak etmeyiniz onlar devletimizin şefkatli ellerinde güvenli bir şekilde okuyorlar. Sıcak bir ortamda kalıyorlar. Ders çalışarak başarılı olacaklar, sınıflarını geçecekler. Her şeyleriyle ilgileniyorum. Aklınız burada kalmasın.”dedi.

Daha sonra öğrencileri aileleriyle görüştürerek hasret gidermelerini sağladı.

Öğrencilerde ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e teşekkür ettiler.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.