GESİAD’ın Birinci Olağan Kongresi Yapılıcak

yu

Iğdır Gesiad Yönetim Kurulu Başkanı  Selahattin Çaylı yaptığı açıklamada bu konuşmalara yer verdi: “İş dünyasını temsilen uzun görüşmeler sonucu kurulan IĞDIR GESİAD; Esnafımızı, Sanayicimizi ve İş Adamlarımızı bir araya getirip hedefleri doğrultusunda üyeleri ile birliktelik oluşturarak hızla ilerlemektedir. İlimize, vizyon sunacak projeler hazırlamayı, uygulamayı ve ilimizin tanınırlığına katkı sunan projeleri gerçekleştirecek olan IĞDIR GESİAD, bu hedefleri gerçekleştirebilmek için yeni bir sürece girmiş bulunmaktadır.

Derneğimiz,  kurulduğu günden bugüne gerek kamuoyu gerekse Esnafımız, Sanayicimiz ve İş Adamlarımızdan nezdinde büyük teveccüh toplamıştır. Birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin önemini ısrarla vurgulamıştır. İş dünyasını temsil etmek üzere çıktığımız bu yolda her geçen gün daha da güçlendiğimizi kamuoyuyla paylaşmak isteriz.

 IĞDIR GESİAD Kurucu Yönetim Kurulu üzerine aldığı sorumluluğu, seçimle gelecek yeni Yönetime devredecektir. Bu amaçla IĞDIR GESİAD, 21 Eylül 2014 Pazar günü 1. Olağan Kongresini gerçekleştirecektir. Gerçekleştirilecek olan kongremizde Yönetim Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yetkili Organlarının seçimi yapılacaktır. Kongremizde Derneğimizi ve İlimizi temsilen tam bir demokrasi şöleninde bir Kurultay gerçekleştirilecektir.

Kongremizde, Yönetim Kurulu Üyeliğine, Yönetim Kurulu Başkanlığına ve Yetkili Organlarında görev almak isteyen tüm üyelerimiz; 18 Eylül 2014 tarihine kadar vali yolundaki dernek merkezimize başvurmaları gerekmektedir. Tüm üyelerimizi Derneğimizi sahiplenmeye ve kongremizde katılmaya davet ediyoruz.”

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.