GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ İLE ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANIMIZ VALİLİĞİMİZİ ZİYARET EDEREK YATIRIM VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİLER

 

 

 

 

 

 

 

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılar gerçekleştirmek üzere ilimize teşrif eden Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez, beraberlerindeki heyet ile birlikte Valiliğimizi ziyaret etti.

Valilik şeref defterini imzalayan Sayın Bakanlarımız, akabinde beraberlerindeki heyet ile birlikte Valilik makamını ziyaret ettiler. Sayın Bakanlarımıza ziyaretlerinde 65. Hükümet

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı/Kars Milletvekili Sn. Ahmet Arslan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sn. Abdullah Tancan ve Süpertoto Başkanı Sn. Bünyamin Bozgeyik de eşlik etti.

Makam ziyareti sonrası Valiliğimiz toplantı salonunda Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez’e Valimiz Sn. Sarıibrahim tarafından ilimizde yürütülmekte olan proje ve yatırımların son durumları ile hayata geçirilmesi planlanan projelere ilişkin brifing verilerek yatırım ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan toplantı sonrası Valilik ziyareti sona erdi.

Haber: İsmet TOKA

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.