Genç Basketbol Sporculardan Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

o

Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Genç Bayan Basketbol Takımı ve Genç Erkek Basketbol Takımı Antrenörü ve sporcuları İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret ettiler.

Iğdır’da kulüpler arası basketbol şampiyonasında mücadele eden Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü Genç Bayan ve Genç Erkek Basketbol Takım Antrenörleri Seher İşcan, Birsen Rencüzoğullar ve Hüseyin Aykın ile takım sporcuları geçtiğimiz cumartesi günü yapacakları Iğdır Kulüpler Arası Basketbol şampiyonası final maçları öncesinde İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret ettiler.

İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Kulüpler Arası Basketbol Şampiyonası’nda final oynayacak Iğdır Polis Gücü Spor Kulübü antrenör ve sporcularına başarılar diledi. Ayrıca Iğdır’da şampiyon olmaları halinde bölge şampiyonaları için yapacakları maçlarda her zaman maddi ve manevi olarak yanlarında olduklarını, Iğdır Polis Gücünü en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancını dile getirerek, sporcularına başarılarının artarak devamı temennisinde bulundu.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.