Gazeteciler Cemiyeti Üyelerinden İl Emniyet Müdürü’ne Ziyaret…

a6

Iğdırlı yerel ve ulusal basın temsilcileri Iğdır’a yeni atanan İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’ı makamında ziyaret ettiler.

Iğdır Gazeteciler ve İletişim Derneği Cemiyet üyeleri tarafından ilimize yeni atanan İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirildi.Toplantıya; Cemiyet Başkanı ve aynı zamanda Iğdır TV, Iğdır Radyo ve Aydın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Aydın Deniz, Cemiyet Başkan Yardımcısı, TRT muhabiri, Pusula Gazetesi temsilcisi gazeteci Serdar Ünsal, Hudut Gazetesi Sahibi Mehmet Toka, Anadolu Ajansı Muhabiri Emrah Kocabey, Doğan Haber Ajansı Muhabiri Suat Deniz, Güven Gazetesi Sahibi Doğukan Aras, Sabah Gazetesi Muhabiri Özkan Aydın ve Yeşil Iğdır Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ali Şıktaş katıldı.

Cemiyet Başkanı Aydın Deniz ziyarette şunları söyledi:

“Biz burada gazeteciler olarak her zaman olduğu gibi yöneticilerimiz ile sivil toplum kuruluşlarımız ile her zaman sıcak ilişkiler içerisinde olmaya çalıştık. Kamu yararını gözeterek görevimizi yaptık. Tabi ki halkımızı da bilgilendirmek konusunda görevimizi yaptık. Bundan önce emniyet ile güzel ve sıcak ilişkilerimiz vardı. Bundan sonra sizinle de aynı olacağı düşüncesindeyiz. Yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımız ile birlikte hoş geldiniz diyoruz.”

Yeni görevine başlayan İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ise konuşmasında; “Iğdır güzel bir il. Buraya tayinim çıktığı için çok mutluyum. Iğdır’da vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak için gece ve gündüz çalışacağız. Görevimi Anayasa ve hukuk ilkeleri doğrultusunda yapacağım. Polis olarak ülkemizin her yerinde çalışırım. Çünkü bu ülkem için can siper hane çalışma içerisindeyim. Emniyet ve basın mensupları kamu görevi yapıyorlar. Basın mensuplarımızın vatandaşlarımızı doğru bilgilendirmesi çok önemlidir. Bu konuda biz, yasal çerçeve içerisinde ne gerekiyorsa yaparız. Buradaki tüm arkadaşlarımız ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ile birlikte en iyi şekilde uyum içerisinde Iğdır halkına güvenlik hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.