“Gazeteciler Bizim Gören Gözümüz İşiten Kulağımızdır”

serdar

Iğdır Azerbaycan Evi Derneği Başkanı Serdar Ünsal,
“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Ünsal, yayınladığı mesajda; “ilimizde görev yapan ulusal ve yerel medya mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlar, başarı ve mutluluklar dilerim” dedi.

Ünsal, şunları kaydetti: “Gazetecilik, onurlu ve zorlu mesleklerden biridir. Gazetecilik, sorumluluğu büyük, cefası çok olan bir meslektir. Kamuoyunun haber alması ve bilgilenmesi için gerektiğinde canını dişine takarak koşup, koşuşturan gazeteciler, bu uğurda ailesini ve sevdiklerini de çoğu zaman ihmal etmektedirler.

Gazetecilik, halkın egemenliği temeline dayanan yönetim biçimi olarak İfade edilen demokrasinin, gelişmesinde ve işletilmesinde en önemli mesaj kanallarından biridir. Bu nedenledir ki, gazetecilere hem halkın hem de öneticilerin her zaman sahip çıkması ve en büyük desteği vermesi gerekir. Iğdır’da gerek yerel basın kuruluşlarında gerekse ulusal basın kuruluşlarının temsilciliklerinde görev yapan arkadaşlarımızın hepsi, Iğdır sevgisi ile dolu olarak, gazetecilik mesleğinin tüm imkânlarını şehrimizin gelişip, güzelleşmesi yönünde kullanmaktadırlar. Bu duygu ve düşünceler ilimizde görev yapan ulusal ve yerel medya mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutlar, başarı ve mutluluklar dilerim.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.