Ferhat Akkuş’a Geçmiş Olsun

 

Iğdır İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş sağlık sorunları münasebetiyle bir ameliyat geçirdi.

Iğdır Devlet Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat geçiren Genel Sekreter Akkuş’un sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nevruz Erez tarafından yapılan başarılı ameliyattan sonra Akkuş’un sağlığına kavuştuğu öğrenildi.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Durukan’ın da iştirak ettiği ameliyat sonrası iki gün hastanede müşade altında tutulan Genel Sekreter Ferhat Akkuş, sağlık durumunun iyiye gitmesiyle taburcu edilerek evinde istiraate çekildi.

Akkuş’un son durumu ile ilgili bilgi veren Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Nevruz Erez operasyonla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Çok başarılı bir ameliyat oldu. Ferhat Bey'in safra kesesinde taş ve iltihaplanma vardı. Safra kesesi işlemez durumdaydı. Ameliyata hazır hale gelince de ameliyat ettik. Yaptığımız ameliyatla safra kesesini taşlarıyla birlikte aldık. Kapalı ameliyat yöntemiyle bu operasyonu gerçekleştirdik. 3 tane yarım santimlik delikten safra kesesini taşlarıyla birlikte çıkardık. Sonuç olarak iyi bir ameliyat oldu.”

Genel Sekreter Akkuş’a geçmiş olsun diyerek, bundan sonraki yaşamında sıhhatli günler dileriz".

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.