Ferdi Turan AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

ferdiii

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

            Geçtiğimiz gün basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya gelen Ferdi Turan, milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olacağını açıkladı. Seçim çalışmalarına başladığını ve bu zorlu yolda tüm vatandaşlardan gelen desteğin artarak devam edeceği ümidiyle adaylığını açıklayan Turan; “iktidarın tüm nimetlerini Iğdır’a ve Iğdırlıya sunmak için AK Parti’den aday adayıyım” dedi.

            Basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, Turan ayrıca şu ifadelere yer verdi:

            “Vatandaş olarak hepimizin memleketine karşı sorumlulukları vardır. Ben şehrime ve ülkeme olan borcumu ödemek için gayretimi ve tecrübelerimi özelde Iğdır, genelde ülkemiz için harcamak üzere sizlerleyim.

            Siyaset halkla birlikte yapılan bir hizmettir. Listeyi almam nasip olursa hakkın takdiri ve halkımızın teveccühü ile ilimize ve ülkemize hizmeti halkımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliği içinde yürütmeye talibim.

            Bu sebeple çıkmış olduğum bu yolda seçimlerin kardeşçe, şölen havası içinde bir yarışa sahne olması temennisiyle desteklerini beklediğim tüm Iğdırlı hemşerilerime en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

            AK Parti’den aday adaylığını açıklayan ilimizin değerli iş adamlarından Ferdi Turan seçim sürecinde başarılar diliyoruz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.