Farmasi Iğdırlı Kadınlarla Buluştu

yt

Farmasi ürünleri ile firmanın çalışma prensiplerinin aktarıldığı bilgilendirme toplantısına kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Dünya pazarında büyük yere sahip Farmasi Iğdırlı kadınlara tanıtıldı.

Tüm kıtalarda 121 ülkede faaliyet gösteren ve kozmetik alanında öncü markalar arasında yer alan Farmasi Şirketi Iğdırlı kadınlarla bir araya geldi. Farmaside Türkiye’de ve Dünyada en çok ekibe sahip Zümrüt Direktör Nuriye Doğanlar ile Altın Direktör Sara Akay bir araya geldikleri Iğdırlı kadınlara Farmasi Ürünlerini ve firmanın çalışma prensiplerini aktardılar.

bilgilendirme toplantısında konuşan Farmasi Zümrüt Direktörü Nuriye Doğanlar, Farmasi’nin tarihi ile ilgili bilgiler verdi. Farmasi’nin Sağlık Bakanlığı onaylı olarak yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulmuş bir şirket olduğunu belirten Doğanlar, Merkezi İstanbul’da olan firmanın 62 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduğunu söyledi. Dünyada her 200 kişiden 1’inin Farmasi ürünlerini kullandığını ifade eden Doğanlar; “Tüm Farmasi ürünleri Türkiye’de üretiliyor ve ülkemizle birlikte dünyanın 121 ülkesine ihraç ediliyor. Kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor” dedi. Farmasi ürünlerinin diğer kozmetik ürünlerinden çok farklı olduğunun altını çizen Doğanlar; “Ürünlerimiz normal kozmetik ürünlerden çok farklı. Ürünlerimizde sağlığa zararlı hiçbir madde yok. Katalog satışı ile ürünlerimiz pazarlanmaktadır dedi.

Farmasi Altın Direktörü Sara Akay ise yaptığı konuşmada; İnsanlarımız isterlerse Farmasi’ye kayıt olabiliyor ve bu kayıt neticesinde ürünlerimizi yüzde 30 indirimli olarak alabiliyorlar” şeklinde konuştu. Firmalarının ürün satışının yanında kadınlara ciddi anlamda maddi destek sağlanması yönünde büyük katkı sağladığını söyleyen Akay; “Bizim diğer bir farkımızda ürün ağırlıklı değil iş ağırlıklı bir firma olmamız. Çünkü bizimle çalışan hanımlar gerçekten çok ciddi paralar kazanabiliyorlar. Alt ekip oluşturulduğu takdirde sigortalı çalışma imkanı bile sunuyoruz. Farmasi ürünleri bundan dört yıl öncesine kadar sadece yurt dışına ihracat ediliyordu. Ancak dört yıldan bu yana Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor“ dedi.

Iğdırlı kadınların yoğun ilgi gösterdiği tanıtım ve bilgilendirme toplantısına olan ilginin yanı sıra Iğdır’da Farmasi ürünlerine de yoğun ilgi gösterildiğini belirten Türkiye’de ve Dünyada en çok ekibe sahip Zümrüt Direktör Nuriye Doğanlar toplantıya katılan tüm kadınlara teşekkür etti. Programın sonunda katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.