Esnaf Ziyareti Yapan Saadet Partisinden Tuzluca Çıkarması

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Yüzbaşıoğlu, Iğdır İl Başkanı Av. Yusuf Aslan, Tuzluca ilçe başkanı Zeki Gümüştekin, Tuzluca il genel meclis adayı Nevzat Ayrım ve Tuzluca belediye başkan adayı Ahmet Sait Sadrettin Türkan Tuzluca’da bugün esnaf ziyareti yaptılar.
Partili üye ve yöneticiler ile ilçe halkının da katıldığı esnaf ziyareti ile Tuzluca’daki bütün esnafı ziyaret edildi. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde SP, Ahmet Sait Sadrettin Türkan ile Tuzluca’da başa güreşiyor.
Eski Belediye başkanı ve Belediye Başkan adayı Ahmet Sait Türkan, esnaf ziyaretinde 2009-2014 yılları arasında belediye başkanlığı yaptığı dönemde ilçede yaptığı hizmetler ile yeni projelerinin yer aldığı broşürleri dağıttı.
GİK Üyesi Yüzbaşıoğlu: “siftah yapamadan kepenk kapatan esnafımızın sayısı artıyor”
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Yüzbaşıoğlu ise yaptığı açıklamada: “Biz esnafımızı ziyaret ederken ziyadesiyle efsanevi Milli Görüş belediyeciliğini ve yapacağımız hizmetleri, yatırımları konuşmak isterdik ancak esnafımızın en büyük derdi maalesef ekonomi, çünkü siftah bile yapamadan kepenk kapatan esnafımızın sayısı her geçen gün artıyor. Durum böyle olunca da ekonomik krizi konuşuyoruz, dertlerini dinliyoruz. Maalesef iktidardakiler özelleştirmeden gelen paralar ve dışarıdan borç hanemize yazılan paralarla üretime dönük yatırımlar yapmadı. Yapmadığı gibi paraları betona gömdüler.
Hem genel hem de yerel yönetimlerde 3 liralık işi 13 liraya yaptılar, gereksiz ve önceliksiz harcamalar ile israf ettiler. Taksitleri gelen borçları borç ile kapattılar. Borca dayalı ekonomi anlayışı sonucu dışarıdan gelen borç para akışı kesilince, likidite darlığına gittikleri için faizleri yükseltmek zorunda kaldılar ve film kopmuş oldu.
“CHP ile Yarışıyoruz, Allah’ın izni ve Tuzlucalı kardeşlerimin desteği ile Saadet kazanacak”
Tuzluca ilçesinde CHP ile yarıştıklarını belirterek sözlerine devam eden Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ahmet Yüzbaşıoğlu:
Tuzlucalı kardeşlerimin Saadet Partisinin başarılı adayı Ahmet Sait Kardeşimiz için oy kullanacaklarından şüphem yoktur. Halkın ilgisindenden de anlaşılacağı gibi Tuzlucalı kardeşim Saadet’etn yana kararını vermiş. Et Entegre tesisi başta olmak üzere Tuzluca için birçok önemli projelerimiz var.” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.