Emniyet’in Eğitime Desteği Devam Ediyor

kj

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri ve eğitim gönüllüsü Seher Karğı öğrencileri sevindirmeye devam ediyor.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri ve eğitim gönüllüsü Seher Karğı tarafından başlatılan ”Güneşin ilk doğduğu şehir Iğdır’da sende bir güneş doğur” kampanyası çerçevesinde Iğdır merkez Cumhuriyet Ortaokulu’nda okuyan 25 öğrenci sevindirilerek gelecekte bir güneş gibi doğmaları için giydirildi, kitap ve kırtasiye malzemeleri  hediye edildi.

Merkez Cumhuriyet Ortaokulu’nda ziyarette bulunan Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri ile eğitim gönüllüsü Seher Karğı; “çocukların daha iyi şartlarda eğitim görmesini ve ihtiyaçlarının giderilmesi için bir yardım kampanyası başlattım. Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekiplerince de desteklenen kampanya ya Trabzon Spor taraflarından gelen yardımlar İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çocuklara ulaştırıldı. Yardımlar devam edecek. Duyarlı vatandaşlar bu tür kampanyalara destek vermeliler. Bugün burada çocukların yüzündeki mutluluk hiç bir şeyin yerini tutmaz. Gelecekte bir güneş gibi yurdumuzun üstüne doğacaktırlar” dedi.

Iğdır İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ise; “Iğdır Emniyeti olarak eğitime her alanda destek veriyoruz. Desteklerimiz devam edecektir. Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri  okullarda ihtiyaç sahibi olanları tespit ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Yardım malzemelerinin dağıtımına eğitim gönüllüsü Seher Karğı, Iğdır Toplum Destekli Şube Müdürü Mustafa Gökhan Solak ve Yardımcısı Özlem Işık katılarak öğrencilere hediyelerini verdiler. Okul Müdürü Sefer Özsular hediyelerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz sevindirildi” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.