Emniyet Müdürü Yüksel Babal’dan 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

f1

Basınımızın Güzide Temsilcileri, Saygıdeğer Iğdırlılar:

 “Şerefli mazimiz ve yüce milletimizden aldığımız güçle, toplumun huzur ve güvenliği için suç ve suçlulara karşı sürdürdüğümüz amansız mücadelemizde, her kademede görev yapan çalışma arkadaşlarım ile Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıldönümünü sizlerle birlikte kutlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.

Iğdır Polisi olarak sürekli yenilenen ve gelişen görev anlayışımızla, kanunlarla verilen sorumlulukları yerine getirmek için 24 saat aralıksız görevimizin başındayız. İlimizde var olan huzur ve güven ortamını bundan sonra da devam ettirmek hem temel amacımız, hem de en büyük mutluluk kaynağımızdır. Görevimizi yaparken desteğinizi sürekli yanımızda hissettik, bundan sonra da hep hissedeceğiz.

Güvenlik hizmeti sunan bizler, devletin diğer kurumları, sivil toplum örgütleri, basınımız ve halkımızla koordinasyon içinde bulunarak İlimizin daha da huzurlu bir il olması için gayret göstermekteyiz.

 Bu bağlamda İlimizin güvenliğinin sağlanmasında bize yardımcı olan tüm Iğdır Halkına Teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum.

 Bu vesile ile ülkemizin huzur ve güvenliği için görevlerini yerine getirirken, vatan, millet ve bayrak sevgisi uğruna canlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, gazilerimizi ise minnet ve şükranla anıyorum.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.