Emniyet Müdürü Melih Ekici’ye Hoşgeldin Ziyareti

 

Hudut ve Aydın gazetelerinin sahibi Osman Toka ile Yeşil Iğdır ve 15 Temmuz gazetelerinin sahibi Cabbar Şıktaş, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Bir süre önce Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Birinci Sınıf Emniyet Müdürü, 15 Temmuz Gazisi Melih Ekici’yi makamında ziyaret eden Toka ve Şıktaş, ilin genel durumu ve bölgenin hassasiyetleri üzerine sohbet ettiler. İl Emniyet Müdürü Melih Ekici de yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Iğdır gerçekten güzel bir il. İlk defa geldim ve hakikaten çok beğendim. Sonuçta bayrağımızın dalgalandığı her yer bizim vatanızdır. Seve seve gider, seve seve görevimizi yaparız. Iğdır doğunun en doğusunda olmasına rağmen batı illerini aratmayan bir ildir. Emniyet teşkilatımızın azimli ve gayretli çalışmaları neticesinde asayiş yönünden son derece güvenli, gece geç saatlere kadar dışarıda olunabilen, huzurlu bir şehirdir. İnşallah Allah’ın izniyle de bu devam ettirilecektir. Bizler devletin kolluk kuvvetleri olarak teröre, huzursuzluğa asla geçit vermeyeceğiz” dedi.

Uzun ve güzel bir sohbetin ardından Osman Toka ve Cabbar Şıktaş hatıra fotoğrafı çektirip makamdan ayrıldılar.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.