Emniyet Müdürü Melih Ekici ‘nin 30 Ağustos Kutlama Mesajı…

“Tarihin dönüm noktalarından biri olan, milletimizin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu ve kahramanca mücadelenin sonunda kazanılmış 30 Ağustos Zaferi Türk milletinin vatanı, bağımsızlığı ve özgürlüğü söz konusu olduğunda canını seve seve feda edebileceğini ve asla esaret altına girmeyeceğini göstermiştir.

            Her türlü olumsuzluğa ve yokluğa rağmen kazanılan bu büyük zaferle, Yüce Milletimizin vatan sevgisi ve bağımsızlık ülküsü önünde hiçbir gücün duramayacağını tüm dünyaya ilan etmiştir.

            Bugün bizlere düşen görev; vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için ecdadımızdan miras aldığımız vatan sevgisini, aynı inanç ve imanla birlik ve beraberliğimizi korumak için bugün de yarın da aynı şuurla sahip çıkmaktır. ​Bu duygu ve düşünceyle, Zafer Bayramımızın 95.Yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyor, vatanı uğrunda kanlarını akıtan şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimiz ile şehit ailelerimize de sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.

Selam ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.