Emniyet Müdürü Göllüce’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Emniyet Müdürü Göllüce mesajında, “Yüce milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde büyük fedakârlıklarla ve şehit kanlarıyla yazılan, destansı mücadelelerin sonunda büyük bir zafere ulaştığı Kurtuluş Savaşımızı yeni, güçlü bir Devletle ve Cumhuriyet yönetimi ile taçlandırdığı, Büyük Atatürk’ün: “Benim en büyük eserim Türkiye Cumhuriyeti’dir” dediği, milletimizin şeref abidesi Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümünüilk günkü gibi büyük bir gururla, kıvançla ve coşkuyla kutlamanın heyecanı içindeyiz.
Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister. Iğdır Emniyet Teşkilatı olarak; Bizler Cumhuriyetimize olan sadakatimizle Türk Milletine emanet edilen Cumhuriyetimizin değerinin farkında, bilincinde ve benimsediği evrensel ilkeleri muhafaza ederek O’nu hak ettiği muasır medeniyetler seviyesinin ilerisine taşıma gayreti ve azmi içerisinde, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına her zaman ve her konumda sahip çıkarak, tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatmayı var gücümüzle sürdüreceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, asırlardır hürriyetinden taviz vermektense ölmeyi tercih eden, dökülen kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan, aziz ve kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ile anıyor, teşkilat mensuplarımızın ve Iğdırlı vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.