Emniyet Müdürü Çevik’ten Veda Mesajı

 

Iğdır Emniyet Müdürü iken Trabzon Emniyet Müdürlüğüne atanan Orhan Çevik, Iğdır’a veda mesajı yayınladı.

            Çevik mesajında, “27 Ekim 2016 tarihinde başladığım Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü görevimi, Trabzon İl Emniyet Müdürlüğüne atanmam sebebiyle, 26 Ağustos 2017 Cumartesi günü Iğdır’ımızdan ayrılacağımdan dolayı sonlandırmış bulunmaktayım.

            Öncelikle bana böyle bir görevi layık gördükleri için devlet büyüklerimize saygılarımı sunuyor, şükranlarımı arz ediyorum.

            Göreve başladığım günden bugüne kadar Iğdır’da insan odaklı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak kanunların vermiş olduğu yetki çerçevesinde görev sorumluluğu ve bilinci içerisinde Iğdır halkının huzur ve güvenliğini sağlamayı hedefledim. Bu hedefin gerçekleşmesi için mesai mefhumu gözetmeksizin gece-gündüz demeden canla başla sizlerle birlikte görev yapmanın huzur ve mutluluğunu, heyecanını yaşadım.

            Görev yaptığım süre içerisinde sizlerin bana ve teşkilatımıza vermiş olduğunuz destek, sevgi ve güvenle, Iğdır’ımızın çok daha güvenli bir huzur kenti haline gelmesinde, hep birlikte önemli katkılar sağladığımıza inanıyorum.

            15 Temmuz 2016 günü göstermiş oldukları kahramanlıklarla tarih yazan, bu uğurda ölmekten asla korkmayan, canını seve seve feda ederek vatanını, milletini ve bayrağını hiçbir zaman teslim etmeyen başta Iğdırlı şehitlerimiz olan Topçu Astsubay Kıdemli Başçavuş Şehit Bülent Aydın, Başkomiser Bülent Yurtseven olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, her zaman onur duyduğumuz gazilerimize minnet ve şükranlarımı arz ediyor, fedakârca çalışmaları neticesinde emekliye ayrılmış mensuplarımız ile halen görevi başında bulunan her kademedeki değerli meslektaşlarıma sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temennisiyle başarılar diliyor, bizlere ilgi, destek ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz başta olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum örgütlerinin kıymetli yöneticilerine ve mensuplarına, muhtarlarımıza, basınımızın değerli temsilcilerine ve sevgili Iğdır halkına teşekkür ediyor, hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler temenni ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimle; Allah’a ısmarladık Iğdır” dedi.   

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.